Dzisiaj: Wtorek 22 września 2020

Medale zapaśniczek w Austrii

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 7 =
zdjęcie
Kadetki Atletycznego Klubu Sportowego Wiktoria Jaroniek i Dominika Jaroszewska zdobyły brązowe medale, podczas odbywającego się w austriackim Wolfurcie, międzynarodowego turnieju Flatz Austria Open 2020.
Wiktoria reprezentowała Polskę w kategorii 43 kg, a Dominika – 61 kg.
- To wyniki, na które dziewczyny solidnie zapracowały na treningach. Obserwując z bliska ich zaangażowanie, wiadomo było, że będą regularnie robić postępy – mówi Angelika Dytrych, trenerka sekcji zapasów kobiet Atletycznego Klubu Sportowego.
- Zawodniczki w naszym klubie są wymagające, ale w dobrym tego słowa znaczeniu. Oczekują wobec siebie profesjonalnego podejścia i jeśli je otrzymują, odpłacają się tym samym: sumiennością, wytrwałością i poświęceniem. Efekty było widać w Austrii i jestem pewna, że to nie koniec – podsumowuje.

Turniej w Austrii był ważnym etap zapaśniczej kariery dla obu piotrkowskich zawodniczek. Dominika Jaroszewska po raz pierwszy wystąpiła w barwach reprezentacji Polski na arenie międzynarodowej, natomiast Wiktoria Jaroniek w 2019 roku zajęła ósme miejsce w mistrzostwach Europy do lat 15.

FOTO: Jakub Janiszewski.
← powrót