Dzisiaj: Środa 03 czerwca 2020

Od poniedziałku (8.06) rozpoczynają się zajęcia aerobiku w Centrum Rekreacyjno-Rehabilitacyjnym przy ul. Belzackiej. Od tego dnia wznawiają działalność także siłownie OSiR-u.
Finanse samorządu w dobie koronawirusa - to temat wywiadu prezydenta Krzysztofa Chojniaka w radio Strefa FM. Zapraszamy do wysłuchania audycji. 
Kolejny kompleks sportowo-rekreacyjny powstaje w naszym mieście. Trwają prace przy modernizacji boiska przy Szkole Podstawowej nr 11.
Dziś (1.06) rozpoczął się kolejny sezon Piotrkowskiego Roweru Miejskiego. Piotrkowianie mają do dyspozycji 80 rowerów rozmieszczonych na dziesięciu stacjach.
KOMUNIKAT PREZYDENTA MIASTA PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO Z DNIA 29 MAJA 2020 R. WS. SZCZEGÓLNYCH ZASAD PRZYJMOWANIA KLIENTÓW URZĘDU MIASTA
 
Od 1 czerwca Urząd Miasta wydłuża godziny pracy. Biuro Obsługi Mieszkańców, Referat Komunikacji oraz Referat Ewidencji Ludności przy ul. Szkolnej 28 będą przyjmować klientów w godzinach 8:00-17:00.
Piotrków Trybunalski wzbogaci się o kolejny nowoczesny obiekt sportowo-rekreacyjny. W przyszłym tygodniu rozpocznie się budowa kompleksu przy ul. Rzecznej.
Od poniedziałku (1.06) zmienia się rozkład jazdy autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego. Zapraszamy do zapoznania się ze zmianami.
Rozpoczęła się kolejna inwestycja w zachodniej części miasta. Od kilku dni drogowcy pracują przy modernizacji ulicy Belzackiej.
1 czerwca rozpocznie się rekrutacja do Miejskiego Żłobka Dziennego. Nabór wniosków potrwa do 16 czerwca.