OEA bawi i uczy w wakacje

Proszę określić gdzie leży problem:
6 + 6 =
Link
6 + 6 =
1
Jak lepić z gliny? Jak stworzyć odpowiednią kompozycję plastyczną? Jak zrobić ciekawe zdjęcie? Odpowiedzi na te oraz inne ciekawe pytania znaleźli uczestnicy warsztatów podczas pierwszego tygodnia wakacji z Ośrodkiem Edukacji Artystycznej MOK.
- Było kreatywnie, ale przede wszystkim postawiliśmy na dobrą zabawę, bo przecież tego podczas wakacji nie może zabraknąć - relacjonują instruktorzy OEA MOK. - No i oczywiście było również artystycznie.
 W pierwszym tygodniu wakacji swoje artystyczne pasje dzieci rozwijały podczas warsztatów plastycznych, ceramicznych, wokalnych, teatralnych i fotograficznych.
- Nie zabrakło spotkania z teatrem. W bajkowy świat podopiecznych wprowadzał Teatr Malutki z Łodzi, a co w duszy gra muzykowi uwięzionemu między światami, dzieciaki mogły przekonać się podczas seansu filmowego - mówi Liliana Adaszek z OEA MOK i dodaje, że wakacje to nie tylko dobra, ale przede wszystkim bezpieczna zabawa. - Jednym z elementów warsztatów z OEA są pogadanki z przedstawicielami Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim na temat bezpieczeństwa i odpowiedniego zachowywania się podczas wakacji.
← powrót