Konkurs literacki "Przygoda z LEMem"

Proszę określić gdzie leży problem:
7 + 9 =
Link
7 + 9 =
przygoda-z-lemem-1631521860
Miejska Biblioteka Publiczna z okazji 100. urodzin Stanisława Lema, patrona roku 2021, ogłasza konkurs literacki dla dzieci młodzieży pt. Przygoda z LEMem.
Zabawa skierowana jest do dzieci i młodzieży w wieku 13-18 lat ze szkół podstawowych i średnich z Piotrkowa Trybunalskiego oraz powiatu piotrkowskiego. Celem projektu jest zachęcanie utalentowanych uczniów do pisania i prezentowania własnej twórczości literackiej oraz popularyzowanie ich twórczości.
Warunkiem udziału w konkursie jest zgłoszenie pracy literackiej napisanej prozą, nawiązującej lub zainspirowanej twórczością Stanisława Lema. Przedstawienie tematu powinno mieć charakter literacki o dowolnej formie wypowiedzi.

Utwory mogą być zgłaszane do konkursu indywidualnie albo zbiorowo przez instytucje (szkoły, biblioteki, domy kultury, świetlice itd.). Prace należy składać w Miejskiej Bibliotece Publicznej do 30 listopada. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 10 grudnia. Wyniki ogłoszone zostaną na profilu Facebook MBP a także na stronie www.biblioteka.piotrkow.pl.
Regulamin konkursu, karta zgłoszenia oraz informacja o celu wykorzystania wizerunku do pobrania w załączniku oraz na http://biblioteka.piotrkow.pl/n,konkurs-literacki-przygoda-z-lemem

Załączniki artykułu

regulaminlem-1631522045 (Pobrań: 138)
← powrót