Dzisiaj: Czwartek 09 grudnia 2021

Goście z cyberrzeczywistości - konkurs

Proszę określić gdzie leży problem:
3 + 2 =
Link
3 + 2 =
plastyczny-1631175273
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci z terenu miasta i powiatu piotrkowskiego do wzięciu udziału w XXVIII edycji konkursu plastycznego „Goście z cyberrzeczywistości”.
 
Celem zabawy jest zachęcenie dzieci do twórczości i rozwijanie literackich zainteresowań, rozwijanie wyobraźni oraz umiejętności wypowiedzi artystycznej poprzez stosowanie różnorodnych technik plastycznych.

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać pracę plastyczną dowolną techniką i w dowolnej formie zgodną z tematem konkursu. Dzieło trzeba dostarczyć wraz z metryczką uczestnika, oświadczeniem rodzica/opiekuna oraz oświadczeniem o ochronie danych osobowych na adres Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piotrkowie Trybunalskim z dopiskiem: „Goście z cyberrzeczywistości”.

Dzieła plastyczne dzieci chorych i niepełnosprawnych mogą być zgłaszane do konkursu przez osoby indywidualne lub zbiorowo przez instytucje w grupach wiekowych: przedszkolnym, podstawowym czy ponadpodstawowym (szkoły, biblioteki, domy kultury, świetlice itd.).

Prace należy składać do 10 listopada.2021 r. Czekają atrakcyjne nagrody! Więcej informacji pod nr tel. 44 681-40-60, wew. 24 oraz 502 419 380
Regulamin konkursu, metryczka uczestnika oraz oświadczeniem o ochronie danych osobowych do pobrania w załączniku oraz na http://biblioteka.piotrkow.pl/n,xxviii-edycja-konkursu-plastycznego-goscie-z-cyberrzeczywistosci
← powrót