Aktualności

60f7e5317b56d
Zapraszamy do udziału w cyklu bezpłatnych spotkań informacyjnych w 24 powiatach województwa łódzkiego. 
02-07-2021

Biznes na PLUS

Biznesss
Ruszył nabór do kolejnej edycji Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS”. Kandydatury do nagród można zgłaszać w pięciu kategoriach.
Obraz1
Fundacja ORLEN rozpoczęła nabór do czwartej edycji programu grantowego dla społeczności lokalnych „Moje miejsce na Ziemi”. Do 29 lipca br. organizacje pozarządowe i instytucje samorządowe z całej Polski mogą składać wnioski o dofinansowanie pomysłów na działania w swoich małych ojczyznach.
unnamed
Fundacja PGNiG S.A. im. Ignacego Łukasiewicza ogłosiła nabór wniosków w programie grantowym „ROZGRZEWAMY POLSKIE SERCA”.
Obraz1
21 czerwca obchodzimy Dzień Przedsiębiorcy. Właściciele małych i średnich firm stanowią 8% mieszkańców Polski i tworzą ponad 45% wszystkich miejsc pracy. 
RPO-TW31_05_2021
Urząd Marszałkowski zaprasza  na seminarium „Fundusze Europejskie dla środowiska i biznesu”, które odbędzie się już 8 czerwca o godz. 12.00 w trybie online. Podczas seminarium dowiesz się jak możesz rozwijać swoje przedsiębiorstwo przy wsparciu funduszy zewnętrznych, a także jak i skąd pozyskać środki na działania sprzyjające ochronie środowiska.
aaaa
Europejski Tydzień Zrównoważonego Rozwoju (ESDW) to inicjatywa ogólnoeuropejska trwająca od 20 do 26 września br., mająca na celu zwiększenie widoczności działań, projektów i wydarzeń promujących zrównoważony rozwój.
Obraz1
Fundacja Inkubator zaprasza do udziału w projekcie „Młodzi na start” współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 1.2  Wsparcie osób młodych na regionalnym rynku pracy Programu Operacyjnego  Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020.
Obraz1
Zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium pn. „Szkolenia szansą na rozwój - Fundusze Europejskie na szkolenia dla pracowników mikro, małych, średnich przedsiębiorstw”.
Webinarium odbędzie się 25 maja 2021 r. (wtorek)
w godz. 10:00 – 11:15
.
LPP_seminarium
Lokalnie, razem i skutecznie – tak działają organizacje pozarządowe, firmy, samorządy i inne podmioty połączone misją programu „Lokalne Partnerstwa Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności”.